Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu

Suvenýry a publikace

Suvenýry a publikace

Turistické známky

V nabídce máme turistické známky se znakem města Holešova č. 720, se zámkem Holešov č. 1730, s motivem Šachovy synagogy č. 2657 nebo turistickou známku Malé muzeum kovářství č. 2656

 

Turistické vizitky

Sběratelům turistických vizitek nabízíme k výběru hned čtyři motivy. Holešov č. 1494, Šachova synagoga č. 1819, Zámek Holešov č. 1820 nebo Zámecká kovárna - Malé muzeum kovářství č. 2282.

 

Magnetky

Ze široké škály magnetek si vyberete určitě i vy. Kromě turistických magnetek zámku a náměstí nabízíme také magnetky "Sestav si svůj svět", keramické či dřevěné.

 

Keramické zvonečky

Vybrat si u nás můžete zvonečky různých tvarů i barevných provedení. S motivy zámku, kostela Nanebevzetí Panny Marie nebo Šachovy synagogy.

 

Pamětní mince

Na své si přijdou i sběratelé mincí. Vybírat můžete z mincí s holešovskými motivy v provedení mosaz, bílá mosaz nebo staromosaz. Zakoupit také můžete pamětní plaketu se sv. Janem Sarkanderem.

 

Pohlednice

Pokud chcete svým příbuzným či známým zaslat pozdrav z výletu, u nás si můžete vybrat z dvacítky pohlednic s motivy holešovských památek a zákoutí. V nabídce máme také oblíbený Pidifrk.

 

Publikace

Nabízíme nově vydané i dřívější publikace nejen z edice Knihovničky Holešovska.

 

Ostatní

Naše nabídka je skutečně pestrá. Kromě již zmíněných suvenýrů si u nás můžete pořídit třeba zrcátko, cibulové hodinky, barevné pastelky, odznak na hůl, pexeso a spoustu dalších ...Fotogalerie