Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu

Články : Knihovna

10.7.2024

Prvňáčci z holešovských škol i jejich kamarádi z Martinic, Přílep a Prusinovic byli v červnu oceněni za celoroční píli a snahu zdolat všechna úskalí abecedy a v holešovské ..

16.5.2024

  Městská knihovna v Holešově se opět zapojila do Českého dne proti rakovině. Od středy 15. května do soboty 18. května si symbol sbírky – květ měsíčku lékařského – mohou ..

4.4.2024

Městská knihovna Holešov otevřela nový hrací koutek. Jako v džungli se budou cítit především nejmladší čtenáři, pro které je určený. Počin se řadí mezi další aktivity z ..

1.3.2024

Tradiční zápisné nově registrovaných čtenářů zdarma, amnestie pro dlužníky, čtenářská tombola, besedy pro veřejnost a Noc s Andersenem – začíná celostátní Březen – měsíc ..

6.2.2024

Holešovská knihovnice Hana Zaoralová z oddělení pro dětské čtenáře odbaví za měsíc asi pětadvacet besed pro děti. Regionem jezdí křížem krážem a hranice bývalého ..

6.2.2024

Městská knihovna Holešov má za sebou další velmi úspěšný rok. Stoupl počet registrovaných čtenářů, počet konaných akcí i počet uživatelů on-line služeb. Knihovnicím se ..

17.1.2024

Rovnou šest divadelních představení si veřejnost užije během prvních tří měsíců roku 2024. Na výběr budou různé umělecké formy a tituly napříč světovou i českou literaturou, ..

28.3.2023

Knižní regál s vyřazenými a darovanými knihami k volnému odběru, zapůjčení či prolistování mohou od tohoto týdne využít pacienti, kteří v přízemí holešovské polikliniky ..

1.3.2023

Tradiční amnestie pro dlužníky, bezplatné registrace nových čtenářů, besedy pro veřejnost, setkání se spisovatelkou a na závěr Noc s Andersenem. Začíná Březen – měsíc ..