EN / DE

STG KIDS HOLEŠOV Dětský trénink překážkového běhu

 

Konání dne:8. 9. 2019
Čas:09:00 - 13:00

 

 

Popis akce

STG HOLEŠOV pořádá pro děti ve věku 4 - 14 let trénink formou překážkového běhu

Kdy: neděle 8. 9. 2019

Kde: zámecká zahrada v Holešově, prostor u Hájenky

Registrace od 9:00 do 11:00 hod - start dětí 4 - 8 let od 10:00 hod., start dětí 9 - 14 let od 11:00 hod., start dětí SPECIÁL KIDS od 11:45 hod.

Startovné dobrovolné. Trasa cca 2 km, cca 20 překážek. Kontakt: Kamila Nguyenová 602 519 495, nguyenovakamila@centrum.cz , Eva Hačundová 739 624 100.

Parkování zdarma u koupaliště, skate parku… v žádném případě nevjíždějte autem do zámecké zahrady! Opět zveme všechny děti ve věku od 4 do 14 let na spartanský trénink formou překážkového běhu do prostředí zámecké zahrady v Holešově… děti si ve startovních vlnách proběhnou trať v délce zhruba 2 km a vyzkouší si nejrůznější překážky, ať už přírodní nebo uměle vytvořené. Na každém stanovišti bude dospělý, který dětem případně pomůže, nasměruje dál na trať, překážku vysvětlí… Budou startovat ve vlnách rozdělení dle věku a v mezičase budou moci využít workoutový prostor, kde pro ně budou přichystány některé z překážek k vyzkoušení. Pitný režim dětí na trati zajištěn, kompletní převlečení a přezutí a malý ručník sebou. Každé dítě musí mít sebou doprovod v podobě rodiče nebo zákonného zástupce a přinese si sebou předem vyplněný a podepsaný Přihlašovací formulář. Formulář bude k dispozici i na místě, předejdete ale čekání a vyplňování na místě, naleznete ho ve vypsané události na facebookových stránkách Spartan training group Holešov nebo zašleme emailem. Závěrečná vlna bude patřit hendikepovaným dětem, které na jim přizpůsobenou trať vyběhnou s doprovodem a pokusí se tak zdolat překážkovou dráhu podobně jako děti za Spartan speciál… podpořte je v jejích startu, pomozte jim vybojovat finisherskou medaili…!!!

 

 

Kontakt

nguyenovakamila@centrum.cz