Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu

Zveme vás na představení

Rovnou šest divadelních představení si veřejnost užije během prvních tří měsíců roku 2024. Na výběr budou různé umělecké formy a tituly napříč světovou i českou literaturou, na své si přijdou také nejmladší diváci. První představení se konalo již na konci ledna, byl to Kluk z kostek z cyklu LiStOvÁnÍ.

 

Již ve středu 28. února v 17 hodin zveme na další díl tohoto populárního divadelního projektu herce Lukáše Hejlíka, jehož cílem je divákům všech generací představit zajímavé knihy, a to vtipnou a zábavnou formou scénického čtení. Tentokrát se herci inspirovali stejnojmennou knihou českého novináře Tomáše Poláčka STOP (Světové Tažení Ochmelky Poláčka).

O měsíc později, 26. března v půl sedmé večer, vystoupí v Holešově známá spisovatelka a podcasterka Markéta Lukášová se svou knihou Losos v kaluži. Vystoupí spolu s herečkami Věrou Hollou a Pavlou Dostálovou a tuto ryze dámskou divadelní jízdu zakončí autogramiáda. Jednu ze tří autorčiných knih si můžete na místě také koupit. Obě představení z LiStOvÁnÍ se konají v zámeckém New Drive Clubu.

 

Dětem od tří do osmi let bude věnována divadelní pohádka Hrnečku vař!, která se bude konat v neděli 3. března od 15 hodin v zámecké sala terreně. Tradiční příběh dobra a zla zahraje brněnské Divadlo Strom.

Po roční pauze se do Velkého sálu zámku vrací tradiční představení studentů Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž. Pod režijním vedením Antonína Valenty a taktovkou Jiřího Kadavého nastudovalo pěvecké oddělení a studentský symfonický orchestr operetní představení J. Offenbacha Orfeus v podsvětí. Příběh o pletkách nevěrné Eurydiky a bájného pěvce z dílny mistra pařížské operety se uskuteční ve středu 6. března v 18 hodin.

 

Posledním tipem ze zimní divadelní nabídky MKS Holešov je představení ochotníků z Vlkoše Obecně prospěšná strašidla. Satirická komedie o strašidlech na hradě a na radnici je na programu 24. března od 18 hodin v kině Svět.

 

Vstupenky na všechna uvedená představení jsou již v prodeji v zámeckém informačním centru nebo online přes webovou stránku www.holesov.info.

 

TIP NA LÉTO Na červenec připravujeme představení Svaté neřesti Divadla Artur Praha odkaz na připravované představení.


Autor: Dana Podhajská, Publikováno: 17.1.2024Fotogalerie