Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu

Zve vás na výstavy a koncerty

V pátek 17. listopadu 2023, v Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studentstva bude na zámku v Holešově opět otevřeno pro veřejnost.

 

Zveme vás na výstavy Starověký Egypt a Poklad ztraceného města. Obě budo přístupné bez polední pauzy od 9 do 17 hodin. Více o výstavách, vstupném a kombinacích.

 

V podvečerních hodinách se budou konat dva koncerty.

První je kocnert vážné hudby dvou výjimečných zpěváků Natalie Rubis a Krystiana Adama. Natalia byla hostem holešovského pódia již minulý rok, kdy vystoupila s Filharmonií B. Martinů na koncertě ke státnímu svátku. Tentokrát přijede se svým manželem, mezinárodně proslulým tenoristou Krystianem Adamem. Je zajímavé, že oba začínali jako zpěváci populární hudby a čas od času se k „lehčí múze“ vracejí, jak dokládá malá ukázka z jejich koncertu v Torontu. 

Koncert začne v 18 hodin  v sale terreně a zazní skladby A. Dvořákova, L. Janáčka, F. Chopina a I. Paderewského. Informace o vstupenkách.

 

Na pozdějí večer je připraven Koncert pro studenty. Začne ve 21 hodin v zámeckém hudebním klubu. Vystoupí český rapper Dorian a jeho hosté. Předprodej  vstupenek.

 

 

 

 

 

 


Autor: Dana Podhajská, Publikováno: 14.11.2023Fotogalerie