Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu

Máme nový turistický a informační web

Lepší propagace města Holešova, jeho památek, kulturně-společenských akcí a služeb spojených s turismem – to jsou nejdůležitější přednosti nového webu, který bude v pondělí 15. května v 10 hodin ráno spuštěn na adrese městského kulturního střediska www.holesov.info. Autorem je regionální společnost RAAB Computer s. r. o.

 

Nové webové stránky nabídnou řadu užitečných funkcí, jako je filtrování obsahu pomocí štítků nebo snadný výběr akcí podle typu a termínu. Web má také výrazně kratší odezvu načítání stránek a administrační prostředí je pro správce výrazně jednodušší a nabízí více možností. Používání stránek je samozřejmě plně přizpůsobeno mobilním telefonům.

 

Obsah se současně více přizpůsobil tomu, co uživatel hledá. V základní nabídce PROŽIJTE HOLEŠOV najde srozumitelný přehled možností, které mu město nabízí. Všechno je řazeno tak, aby byl web jednoduchý a intuitivní vůči myšlenkám návštěvníka. Do popředí se kromě základních kategorií jako je NEPŘEHLÉDNĚTE, AKCE a NAŠE PAMÁTKY dostala například kategorie KAM ZA DOBRÝM JÍDLEM A PITÍM. Důraz je kladen také na kvalitní fotografie a jednoduché texty, které uživatele zbytečně nezahltí, ale sdělí to základní a zásadní.

 

Spolupráce mezi RAAB Computer, MKS a městským informačním centrem na tvorbě nového webu probíhala přes půl roku a věříme, že bude poutavým, nadčasovým a přehledným nosičem pro obyvatele města i jeho návštěvníky.


 

mks_novy_web_2023.png (PNG 1439x1080px )

 

Předchozí webové stránky jsou dostupné na

https://old.holesov.info/

 


Autor: Dana Podhajská, Publikováno: 15.5.2023