EN / DE

Větrné mlýny na Holešovsku

 

Konání od:28. 1. 2021
Konání do:28. 1. 2021
Místo konání:Městská knihovna Holešov
Vstupenky:25 Kč
Pořadatel:Městské kulturní středisko Holešov  
Čas:Od 18:00

 

 

Přednáška Ing. Jana Dúbravčíka, člena výboru Vlastivědného kroužku Holešov, pojedná o obecné historii větrných mlýnů, jejich konstrukci a rozšíření v jednotlivých obcích na Holešovsku. Pořádá MKS Holešov – Městská knihovna & Městské muzeum a Vlastivědný kroužek Holešov. 

Upozornění:

Instrukce budou zveřejněny prostřednictvím webových stránek a Facebooku Městské knihovny a VK Holešov.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Plánovaná přednáška Ing. Jana Dúbravčíka se ve čtvrtek 28. ledna konat bude, ovšem vzhledem k okolnostem bude on-line v aplikaci ZOOM 

a zahájení se posouvá na 18:00.

 

Odkaz na přednášku je zde:

 https://us05web.zoom.us/j/81214036930?pwd=K3JHcDZRTjhTQWRabkp5djBJRXhnZz09

 

Meeting bude aktivní ve čtvrtek 28. ledna od 17:45. Prosím, abyste se připojovali v době 17:45-18:00, abychom případné technické obtíže pořešili ještě před zahájením přednášky.

 

Připomínám, že přednášky se mohou účastnit i lidé, kteří nemají v počítači aplikaci Zoom. Není potřeba nic instalovat ani se registrovat. Pro pasivní sledování přednášky není potřeba kamera ani mikrofon, stačí jen obrazovka a reproduktor (i bez mikrofonu je možné se pak zapojit do diskuse, a to prostřednictvím textových zpráv - Chat).

 

Návod pro spuštění aplikace v běžném webovém prohlížeči posílám v příloze této pozvánky (návod se týká těch, kdo budou přednášku sledovat v internetovém prohlížeči, u těch, co mají ZOOM již nainstalovaný předpokládám, že vědí, jak se připojit).

Mgr. Jan Machala

předseda Vlastivědného kroužku Holešov