Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Holešovští senioři pomohli s přípravou Plesu města

S chutí do toho, půl je hotovo! Známé rčení přesně vystihuje, s jakou vůlí a nadhledem se členové klubu seniorů při Centru pro seniory Holešov pustili v pondělí 9. ledna do motání nevýherních lístků na blížící se Ples města. Velmi tak pomohli pořadatelům, zaměstnancům města Holešov a jeho kulturního střediska, kteří musí každoročně připravit do prodeje přes tři a půl tisíce „ruliček“.

"Když můžeme, pomůžeme rádi. Město Holešov nám také pomáhá," řekla předsedkyně klubu Jana Navrátilová a zavzpomínala, že v minulosti už senioři lístečky motali.

Holešovský seniorský klub čítá osmačtyřicet členů, kteří se schází každé pondělí. Ne jinak tomu bylo i tento týden, kdy se u kávy ve společenské místnosti holešovské "cépéesky" tentokrát sešlo osmnáct členů.

Prostřednictvím fotografií ukazujeme atmosféru, jaká v klubu při přípravě papírových ruliček panovala a seniorům posíláme symbolické poděkování za pomoc a spolupráci.

Ples města se koná tuto sobotu 14. ledna. Vstupenky jsou v předprodeji v holešovském informačním centru. Více o ples zde.

Text a foto Dana Podhajská     

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star