Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

10. prosinec na zámku v Holešově

Sobotní večer 10. prosince 2022 ve Velkém sále holešovského zámku patřil druhé části absolventům podzimního tanečního kurzu Taneční školy A & A Mědílkovi a tu tvořili studenti tříd druhého ročníku a sexty z holešovského gymnázia. I tito mladí lidé, stejně tak jako včera studenti z policejní školy, pozvali rodiče a přátele na závěrečný taneční ples. Po úvodní koloně a mazurce následovaly tance dívek s tatínky a mladých mužů s maminkami. I tento večer se nesl v příjmené plesové atmosféře dlouhých bílých rób, které v zámku patří.   

Letos se v tanečních kurzech učilo základům společenského tance a etikety sto čtyři studentů. Zásadní část tvořili mladí lidé ze zmíněných dvou středních škol v Holešově. Vždy se ale přidávají také studenti z dalších škol v okolí.

„Dívky mají krásné šaty, jsou jako princezny. Je to opravdu krásná podívaná. Jsme velmi rádi, že se kurz koná, že nám do plánů znovu nevstoupil covid, jako tomu opakovaně bylo v minulých letech. Kurzy jsme několikrát přerušovali, a dokonce posunovali termíny závěrečných plesů,“ řekla produkční kurzu Jana Slovenčíková.

text a foto Dana Podhajská

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star