Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Dáreček pod stromeček

Dárečkem pod stomeček pro vaše blízké může být Dárkový poukaz 2023, který od této chvíle zakoupíte v zámeckém informačním centru. Platí na všechny akce pořádané Městským kulturním střediskem Holešov a na služby a sortiment IC.

Poukaz je nutné uplatnit najednou a vyčerpat tak celou částku. Jeho platnost je do posledního dne roku 2023. Využít jej můžete například na suverýny, které jsou v nabídce informačního centra jako jsou hrnečky, nový suvenýr ČAJDÁREK, knihy z edice Knihovnička Holešovska a další zboží. Kupónky samozřejmě platí také na všechny prohlídkové okruhy a to zámkem, kovárnou i synagogou. Využít je ovšem můžete také na výstavy roku 2023 a další kulturně-společenské akce, které jsou v přípravě. Hned v lednu to například bude další komedie Co by měl můj syn vědět o světě z edice Listování v hlavní roli v Lukášem Hejlíkem, v únoru stand-up Adély Elbel. V březnu ve Velkém sále opět vystoupí studenti a pedagogové Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž a termín koncertu v New Drive Clubu potvrdila i valašská kapela Noca. 

Nabídka na rok 2023 bude skutečně pestrá, od přednášek, besed, výstav až po koncerty a společenské akce jako jsou plesy.    

Dana Podhajská

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star