Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Cestujte, objevujte a nasbírejte razítka

Objevuj památky, holešovský zámek se opět zařadil do soutěže pro nestátní památky

 

Holešovský zámek se zapojil do 2. ročníku motivačního programu pro návštěvníky nestátních památek. Jedná se o soutěžní hru o zlevněné a volné vstupy, atraktivní ceny a dárky pro turisty a cestovatele. Zařadil se mezi 58 českých a moravských hradů, zámku, synagog a jiných typů památek, které můžete navštívit a sbírat razítka. Každou třetí památku získáte za polovic, každou sedmou zdarma. Hrací karty budou na závěr slosovány a můžete vyhrát velmi lákavé ceny. Soutěž probíhá do 31. 10. 2022.

 

Hrací kartu si vyžádáte na kterékoliv se zapojených památek, tedy i na zámku v Holešov, v jeho informačním centru. Ke kartě dostanete brožurku se seznamem památek.Ve Zlínském kraje se můžete vydat například do kroměřížského zámku, do uherskoostrožského zámku a rymického skanzenu. Z celého Česka vybere například synagogu v Boskovicích, zámek Loučeň či chlumskou loretu.

 

Cestujte, objevujte a nasbírejte razítka sedmi vámi libovolně zvolených památek. Vyplněnou hrací kartu poté odešlete na soutez@objevujpamatky.cz . První tři získají pobyt v zámeckém hotelu Červený Hrádek, pobyt v apartmánech na zámku Loučeň a pobyt v hradním penzionu Svojanov Více informací na www.objevujpamatky.cz/motivacni-program.

Dana Podhajská

 

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star