Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Taneční ples gymnázia

Přehlídka dlouhých bílých rób a srdíček na stužkách, dojatí rodiče, spousta smíchu, pohody i vtipných fotek z fotící bedýnky na památku. Studenti Gymnázia Ladislava Jaroše Holešov ukončili v pátek 8. dubna Tanečním plesem kurz společenského tance. Byl to nádherný večer a bylo opět vyprodáno! Pořadatel Městské kulturní středisko Holešov těší, že se akci podařilo zorganizovat, i když se termín třikrát posunoval. Jsme rádi, že se plesy aspoň v této podobě vrátily do zámeckých sálů!

Taneční kurz tohoto školního roku Taneční školy A&A Mědílkovi začal v říjnu. Nejvíce přihlášených druháků bylo z holešovské policejní školy a gymnázia. Brzy se tedy kurz rozdělil na dvě části, v první se učili tančit gymnazisté, ve druhé budoucí policisté. Závěrečné taneční plesy a měly konat již v prosinci, kvůli covidu se ale přesunuly až na jaro. Policejní škola si jje užila 19. března, gymnázium až 8. dubna. Jejich termín se posunovat dokonce třikrát, důvodem byl byl odjezd některých studentů na studejní pobyt Erasmus do Německa. Na plese se k letošním druhákům dokonce přidali i třeťáci, kteří kurz započali už na podzim 2020 a kvůli covidu se jejich ples v minulém školním roce neuskutečnil vůbec.

Městské kulturní středisko Holešov děkuje Taneční škole A&A Mědílkovi, kapele Quatro, vedením obou jmenovaných škol a rodičům za spolupráci.     

O pátečním plese informoval také Kroměřížský deník. zde je odkaz na reportáž.

 

Foto Jana Slovenčíková a Dana Podhajská 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star