Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Panda tančila a smál se celý Drive

Herci Lukáš Hejlík a Pavel Oubram vystoupili včera 5. dubna večer v zámeckém New Drive Clubu v komedii Když Panda tančí. Diváky po celou dobu představení výborně bavili originálním pojetím příběhu podle stejnojmenné knihy Jamese Gold-Bourna.  

Komedie Když panda tančí patří do Hejlíkova cyklu scénického čtení LiStOVáNí, které charakterizuje hra s knížkou, divadelním představením a diváky a prožitek z četby herci na jevišti zprostředkovávají poutavou a pro mnohé dosud nepoznanou formou. Jako herec se Lukáš Hejlík v Holešově sice představil poprvé, jako majitel úspěšného gastroblogu a gastromapy k nám jezdí pravidelně. Před rokem zařadil holešovský zámek, jeho zahradu a blízké cukrářství Eklér mezi své oblibené gastrocíle a píše o nich nejen na svých sociálních sítích, ale také v aktualizovaném vydání svých knihy 365 a 555. 

Právě ve spolupráci s cukrářstvím připravovalo Městské kulturní středisko Holešov i včerejší představení a uvažuje o dalším. Termín a titul z cyklu LiStOVáNí je prozatím v jednání s Lukášem Hejlíkem.

Děkujeme všem, kteří příšli a projekt podpořili.

 

Text a foto Dana Podhajská

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star