Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Tak vřelé publikum jsme dlouho nezažili

Tak vřelé publikum jsme dlouho nezažili. Moc se nám u vás líbilo - s těmito slovy se včera večer loučila Simona Stašová s Holešovem. S kolegy Filipem Cílem, Petrem Kultem a Kamilou Trnkovou zahrála v kině Svět v tragikomedii Skleněný zvěřinec.

Kdo byl na představení potvrdí, že jejich výkon byl fantastický. Příběh svérázné matky Amandy, která zoufale zachraňuje své dospělé děti, vyprodaný sál mnohokrát rozesmál i roztesknil. Při závěrečné děkovačce se diváci postavili a tleskali hercům vestoje. Simona Stašová jim to vrátila poděkováním za trpělivost. „Děkujeme vám, že jste na nás počkali,“ řekla tleskajícímu davu. Skleněný zvěřinec byl původně plánovaný na podzim 2020.

Pro pořadatele Městské kulturní středisko Holešov bylo ctí s paní Stašovou spolupracovat, herečka do Holešova přijela už podruhé a opět s radostí. S ještě větší radostí však pořadatelé vyhověli její prosbě a představení pro ni speciálně vyfotografovali. Simona Stašová, Kamila Trnková a Filip Cíl totiž s Petrem Kultem (role nápadníka Jima) hráli úplně poprvé a ještě před začátkem představení měli zkoušku.

Holešovské kulturní středisko plánuje další divadelní představení. Nejblíže se bude konat komedie Když panda tančí s Lukášem Hejlíkem a Pavlem Oubramem 5. dubna v zámeckém New Drive Clubu. 6. května budou mít premiéru holešovští ochotníci se hrou Zuzana. Pozvání již obdrželi také ochotníci z Loukova, kteří jsou v našem městě také velmi populární a taktéž připravují premiérové představení. Letos je v plánu také několik hraných pohádek pro děti, například 9. dubnaKrysáci a ztracený Ludvík. Na podzim se bude konat tradiční divadelní festival.

Text a foto Dana Podhajská

    

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star