Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Sezonu na holešovském zámku uzavře tradiční noční prohlídka ve westernovém a country stylu

Noční prohlídka na zámku v Holešově, která symbolicky ukončí sezonu, se tentokrát bude konat ve westernovém a country stylu. Noc s kovbojem se koná v sobotu 5. listopadu od 17 do 21 hodin. 

„Celý program bude rozmístěný do několika stanovišť po celém zámku. Návštěvník dostane hned u vstupu tištěný harmonogram co kde najde a v kolik začínají jednotlivá vystoupení v sálech,“ uvedl provozní zámku Martin David.

Hlavní programová část večera proběhne na nádvoří, návštěvníky čeká scénka s přepadením banky a zásahem šerifa s bičem. Před zámkem se budou konat projížďky na koni s možností vyfotografování.  V sálech prvního patra čekají na návštěvníky pistolník s ukázkou práce s kolty a lasem, zlatokopové, westernová scénka s malým indiánským stopařem a kovboji, malování na obličej a kankánové tanečnice. V zámeckém baru - saloonu bude možné dát si něco ostřejšího. V přízemní sala terreně proběhne výuka country tanců.

 

Noc s kovbojem doprovodí na nádvoří také jarmark se stánky s medovinou, občerstvením, dřevěnými hračkami a drobnými suvenýry. V případě nepříznivého počasí se přesune do Velkého sálu.

 

„Noční prohlídky na holešovském zámku jsou tradiční akce, kterými otevíráme a uzavíráme sezonu, ale pouze symbolicky. Na letošní podzim jsme připravili výstavu historických hraček a betlémů, které poběží až do konce roku,“ řekl k nejbližším plánům ředitel MKS Holešov Pavel Chmelík.   

 

Vstupenky na Noc s kovbojem jsou již v prodeji v MIC Holešov. 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star