Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Letní iluze 2022: Holešov město pod Hostýnskými vrchy

Městské kulturní středisko Holešov připravuje dvacátý ročník tradiční výstavy Letní iluze. Organizátoři vyzývají k účasti všechny aktivní výtvarníky z Holešovska, Bystřicka a Kroměřížska a rádi by oslovili i autory starší generace. Plánují, že by zařadili práce také vybraných autorů in memoriam.

V příštím roce nás čeká jubilejní ročník a účast bude tematicky podmíněna. Téma je Holešov – město pod Hostýnskými vrchy.

„Chceme účastníky inspirovat k aktivní práci. Čeká nás významné výročí a rádi bychom jim nabídli příležitost maximálně prezentovat aktuální tvorbu," řekl ředitel MKS Holešov Karel Adamík.

Volně stylizované přihlášky mohou zájemci posílat na adresu podhajska@mks-holesov.cz. Přihlásit se mohou i telefonicky na čísle 739 245 461. Obratem obdrží informace k účasti a realizaci výstavy.

Uzávěrka přihlášek je 30. dubna 2022. Následovat bude výběr děl, plán a realizace výstavy, která by měla začít v červnu. Plánovaná je na chodby prvního patra zámku, popřípadě do přilehlých sálů Autoři budou mít možnost díla nabídnout také k prodeji.

Dana Podhajská

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star