Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Zámecké nadvoří zdobí vaše vánoční stromečky

Deset vánočních stromečku a jeden hezčí než druhý, už jste se byli podívat na letošní výzdobu zámeckého nádvoří? Až do Tří králů máte příležitost podívat se, jak si své symboly českých vánoc ozdobily děti z Mateřské školy Radost Holešov, Mateřské školy Sluníčko Holešov, Mateřské školy Žopy, z 1. Základní školy Holešov a dokonce ze Základní školy Stará Ves. A nejen ony… O tuto radost projevily zájem také všetulské sokolky a přidali se i klienti z Centra pro seniory Holešov. Jeden stromeček si s dětmi nastrojily také maminky.

 

Městské kulturní středisko dalo vánoční stromečky k dispozici již podruhé. Poprvé tomu bylo loni. Nabídlo je nejprve školkám, školám a domovu důchodců, poté také veřejnosti.

Strojení vánočních stromečků na veřejných místech se v českých městech stává čím dál tím více oblíbenou předvánoční činností. Podobně je tomu například v Hulíně, kde si lidé stromečky ozdobili dokonce celé náměstí.

 

Holešovské kulturní středisko moc děkuje zahradnictví Stella za zapůjčení stromečků a věří, že všem, kteří letos během Adventu a Vánoc navštíví zámecké nádvoří udělají radost. Těšte se s námi z malých radostí a nezapomeňte si přečíst také texty o historii vánočních svátků, ozdob a zdobení stromečku na přistavených tabulích.

 

Za tým MKS Holešov Dana Podhajská

Děkujeme všem paním učitelkám za sdílení fotografií ze zdobení.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star