Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

27. 11.: Vánoční trhy se ruší

Město Holešov a Městské kulturní středisko Holešov ruší sobotní Vánoční trhy. Tradiční prodej předvánočního a vánočního zboží, ochutnávky pokrmů, delikates a nápojů se v centru města neuskuteční. V 17.30 hodin bude pouze rozsvícen vánoční strom.

27. listopadu se dále neuskuteční avízované ukázky kovářské práce v Zámecké kovárně a večerní Vánoční koncert Patrika Možíše a kapely Edyt.

Co naopak zůstává v platnosti?

Naopak dle plánu bude na zámeckém nádvoří otevřena výstava Betlémy za skly zámeckých arkád. Výstava je volně přístupná denně od 9 do 19 hodin. V platnosti zůstává také Adventní koncert Holešovského komorního orchestru a Holešovského chrámového sboru s tradičním žehnnáním věnců a zapálením první adventní svíčky. Koncert začne v 15.30 hodin ve farním kostele.

Upozornění - sledujte weby, facebook a instagram

Situace se neustále vyvíjí, o všech změnách v souvislosti s dalšími plánovanými kulturně-společenskými akcemi vás budeme vždy včas informovat. Doporučujeme sledovat webové stránky města, městského kulturního střediska, oba facebookové i instagramové profily @zamekholesovofficial a @cityholesov.

Dana Podhajská

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star