EN / DE

Vánoční koncert Patrika Možíše a jeho hostů

22. 11. - AKTUÁLNĚ Z EPIDEMIOLOGICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENO!!! VSTUPENKY VRACEJTE V IC HOLEŠOV DO 15. 12. 2021

Vánoční koncert Patrika Možíše a kapely Edyt se koná 27. listopadu od 19 hodin na holešovském zámku. Jako hosté vystoupí Aneta Trněná a Tereza Navrátilová a zazní známé vánoční melodie i vlastní tvorba.

Začínající zpěvák a herec Patrik Možíš pochází ze Staré Vsi na Přerovsku a na letošní advent si v rodném kraji připravil několik vánočních koncertů. V Holešově zazpívá v doprovodu kapely, kterou pod vedením klavíristky Marie Drkulové tvoří absolventi a studenti konzervatoří. Jako hosty večera si přizval zpěvačky Terezu Navrátilovou a Anetu Trněnou, které za sebou mají řadu pěveckých zkušeností. O propracované hudební aranže se postará skladatel a absolvent HAMU Michal Navrátil.

Patrik Možíš je absolventem Pražské konzervatoře, studoval pod vedením Lídy Nopové, Dany Morávkové a Ivany Mikulčíkové. V současné době pokračuje ve studiu herectví na pražské DAMU. V roce 2018 se stal sólistou Orchestru Václava Hybše a v rámci vánočního turné s ním odzpíval 37 koncertů po Česku. Aktivně působí i v oblasti dabingu, namluvil a nazpíval několik dětských pořadů České televize. Mimo jiné účinkuje v muzikálu Čarodějka (Wicked) v pražské GOJA Music Hall a rovněž působí v Městských divadlech pražských (Divadlo ABC).

Vstupenky v předprodeji zakoupíte v informačním centru nebo on-line na www.holesov.info. Cena je 140 Kč za dospělé, 90 Kč studenty, seniory a ZTP. (dap)

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star