Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Taneční ples 1. října

Závěrečným plesem s tradiční kolonou ukončili v pátek 1. října taneční kurz studenti holešovské policejní školy. Termín byl velmi netradiční, protože v Holešově se tyto plesy konají vždy před vánocemi. V tomto případě se však jednalo o důsledek lockdownu - kurz řádně začal již loni na podzim,  přerušila jej však další vlna covidové pandemie. Studenti proto mohli pokračovat až letos.

Taneční kurz vedli lektoři Taneční školy A & A Mědílkovi, studenti se učili základy společenského chování, etikety, latinsko-amerických a standardních tanců. Závěrečná kolona ve Velkém sále zámku byla pak pro rodiče i tanečníky slavnostním zakončením celého běhu. Děvčata se předvedla v bílých večerních šatech, chlapci jim předali květiny a pak si zatančili s rodiči. Velký úspěch měl také fotokoutek, zájemci si fotografie mohli na místě nechat vyrobit a odnést domů.  

Ve středu 6. října začíná na holešovském zámku další taneční kurz tohoto školního roku a přihlásili se do něj studenti druhých ročníků holešovského gymnázia, policejní školy, popřípadě dalších středních škol v okolí. Závěrečný taneční ples se plánuje na prosinec 2021.

NOVÝ TANEČNÍ KURZ

MKS Holešov ještě stále přijímá přihlášky. Zápisné se koná tuto středu 6. 10. od 15.30 hod. Cena kurzu je 1900 Kč.

foto Dana Podhajská

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star