EN / DE

Freimanová, Hrušínský, Mácha a Vágnerová v Holešově

V pátek 10. září proběhlo druhé představení v rámci speciálního Divadelního předplatné 2021. V holešovském kině Svět vystoupila Veronika Freimanová, Rudolf Hrušínský ml., Radúz Mácha a Karolína Vágnerová v komedii Bosé nohy v parku. Odehráli nádherné představení, kterého stálo za zhlédnoutí. Přidáváme fotografie  z příjemného pátečního večera stráveného s pražskými herci.

Divadelní nábídka pro tento rok nekončí. Diváci, kteří si předplatné koupili, se mohou 12. listopadu těšit na  Domácí štěstí v hlavní roli s Ivou Hüttnerovou, Davidem Suchařípou a Michaelou Dolinovou. Představení se prodává i mimo předplatné, vstupenky za 370,- koupíte v IC Holešov nebo on-line na předprodej

Druhé představení, které MKS Holešov na podzim připravuje, je komedie Pohnutého divadla Loukov S tvojí dcerou ne. Loukovští ochotníci již v Holešově hráli v červenci a měli velký úspěch. Tentokrát přijedou s komedií plnou zvratů a vtipných situací. Představení se koná 22. října v 19 hodin v kině Svět. Informace k předprodeji najdete zde předprodej .

text a foto Dana Podhajská

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star