Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Freimanová, Hrušínsky, Mácha a Kameníková

Bosé nohy v parku, to je romantická komedie nejen o lásce, ale také o partnerských krizích, kterými i to nejšťastnější manželství občas prochází. Městské kulturní středisko Holešov vás opět zve do divadla. Kino Svět bude tento pátek 10. září hostit pražské herce Veroniku Freimanovou, Rudolfa Hrušínského, Annu Kameníkovou a Radúze Máchu. Hrajeme v 19 hodin, vstupenky koupíte on-line na www.holesov.info nebo osobně v MIC Holešov za 490 Kč. 

Mladí novomanželé Viktorie a Pavel se vydávají na dlouhou trať každodenní manželské rutiny a začínají si budovat společné hnízdečko lásky. Jde o to, jak přežít první společnou noc v nezařízeném maličkém bytě v pátém poschodí bez výtahu, kde není postel, kam zatéká, fičí a nefunguje topení. Jak vůbec přežít vztah a život ve dvou? Zatímco ona řeší špagety s úžasnou omáčkou z mořských plodů, jeho vzrušuje spíš právnický případ, který mu jako začínajícímu advokátovi svěřili.... Do příběhu mladých novomanželů brzy vstupuje jejich soused, exotický sukničkář Hektor a Viktoriina konzervativní matka Ester. Manželství zažívá opravdový křest ohněm.

Bosé nohy v parku nabízí úžasnou podívanou na první novomanželské trable, které jsou podány s vtipem a nadhledem a divák se baví od začátku až do konce.

Jedná se o divadelní adaptaci hry Neila Simona, kterou divácí znají z filmového zpracování s Jane Fondovou a Robertem Redfordem.

(dap)

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star