Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Černý humor a životní optimismus s Paní plukovníkovou

V neděli 11. července zahráli na zámeckém nádvoří ochotníci z Pohnutého divadla Loukov. Komedie Paní plukovníková patří do jejich repertoáru už delší dobu a jsme rádi, že se nám konečně podařilo představení uvést také v Holešově.
Pan plukovník zemřel, ale co s dědictvím? Svérázná vdova plná života to vidí po svém, mnohokrát rozvedená dcera, nezaměstnaný syn a jeho bývalá manželka již trochu jinak. Užili jsme si komedii plnou černého humoru a životního optimismus současně!

Podium na nádvoří je letos středobodem holešovské zámecké nabídky kulturního vyžití. Již v pátek 16. července vás zveme na další akci - folkový koncert kytaristky Evy Henychové a Slávka Klecandra. Vstupenky koupíte v předprodeji v IC Holešov nebo on-line na www.holesov.info za 140 Kč. 

20. července začíná Festival židovské kultury Ha-Makom, který nabídne mnoho zajímavých kulturních pozvánek. Na nádvoří se například uskuteční několik koncertů klezmerové hudby včetně zahajovacího vystoupení Mackie Messer Klezmer Bandu, jazzového večera s triem Milana Kašuby nebo sobotního Festivalového večera pod hvězdami.

22. srpna vystoupí na nádvoří pražští herci v komedii Můžu k tobě. Vstupenky opět koupíte v IC nebo na webu www.holesov.info.

Na zámeckém podium promítáme také filmy. Další letní filmové představení se koná 15. července a tentokrát vás zveme na horor Halloween.

Dana Podhajská

foto Jana Slovenčíková

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star