Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Press-rock, klauni, lodičky, swing a Moonshine

Holešov má za sebou další kulturně nabitý víkend. V pátek se na zámeckém nádvoří konala tradiční zábava s Press-rock. Kapela frontmana Miry Olšáka hrála od 19 hodin do jedné hodiny v noci a přišlo 550 lidí.

Program pokračoval sobotním zábavným odpolednem v zámecké zahradě, kde byly připraveny atrakce, stánky a lodičky. Lidé se mohli zdarma svést po kanálech Neptunova trojzubce.

Klaunové před zámkem avízovali, že brzy začne jejich show, která se následně konala v příjemném stínu pod kaštany u hospodářské budovy.

Podvečerní koncerty na nádvoří se kvůli vysokým teplotám posunuly o hodinu a moravská formace Swing Shower nakonec vystoupila v 17 hodin. Od 19 hodin je na pódiu vystřídala holešovská skupina Jaroslava Bachnera Moonshine, kterou si můžete poslechnout i tento víkend v rámci doprovodného programu Bikemaratonu Drásal.

Holešovská televize z obou dnů natočila reportáž, kterou můžete zhlédnout zde  https://www.holesovtv.cz/kultura/48-holesov-na-plny-pecky?fbclid=IwAR0QJdGV5at49YkBIr1AJF_GNjUUPSvyH6hCRE-GrqEpV35U5VEtdWmvNH8.

Dana Podhajská

foto: Dana Podhajská, Hana Helsnerová 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star