Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Známe vítěze fotosoutěže o nejhezčí snímky Holešova a okolí

Hlasování bylo velmi těsné a ještě den před úzávěrkou hlasování byla mezi třemi snímky s největším počtem hlasů jiná fotografie. Nakonec jste ale rozhodli, že za nejkrásnější snímky našeho města a okolí považujeme pohled na Holešov "z nebe"  Jakuba Ehrlicha, detail včely na květu Aleny Urbanové a zimně laděný zámek Alžběty Zdražilové. Dalších sedm fotek z finálové série bylo těsně za nimi. Vítězové získají opravdu krásné a hodnotné publikace Holešov Město ve spirálách času, které věnovalo město Holešov. Gratulujeme vítězům a děkujeme za chuť podělit se s námi o svůj pohled na naše město přes objektiv.

Stejné poděkování patří všem amatérským fotografův, které se do soutěže zapojili. Poskytli nám úžasný materiál pro výstavu za skly arkád, která opět "zkrášlila" zámecké nádvoří a potěšila návštěvníky v nelehké době pandemie. Na zámku se sešlo tolik fotografií, že jsme výstavu v polovině trvání aktualizovali. Snímky jsme vyměnili za nové, aby se na všechny autory a jejich práce  dostalo.  Děkujeme také vedení Gymnázia Ladislava Jaroše za to, s jakou chutí naši výzvu přiojalo a v rámci výtvarné výchovy zapojilo několik ročníků. Výsledek stál za to. 

To stejné ovšem můžeme říci také o kolekci starých fotoaparátů, které jste nám zapůjčili vy, naši příznivci. Stačila výzva v Holešovsku a na sociálních sítích a strhla se lavina obrovského zájmu. Někteří sběratelé nám volali dokonce  z Jihlavy, Olomouce a byli takoví, kteří neváhali vypravit z Brna na své náklady balík, aby nám věnovali staré filmy. 

Děkujeme také holešovským zahrádkářům za zapůjčené květinové vazby, díky patří také pedagogům z výtvarného oboru ZUŠ Holešov, kteří nám půjčili stojany, a děkujeme také firmě Wastex Holešov za zapůjčení palet.

Bylo nám ctí pustit se s vámi do tak krásného projektu, jakým Best of Holešov byl.

Za tým MKS Holešov Dana Podhajská

foto Dana Podhajská

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star