Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Hlasujte o tři nejlepší fotky Holešova

Do konce května máte možnost podílet se na hlasování o 3 nejlepší  fotografie Holešova. Soutěžní fotografie jsou zveřejněny na výstavě Best of Holešov, která se koná v zasklených arkádách zámku. Jsou označeny čísly 1 až 10 a z nadvoří jsou velmi dobře vidět. Stačí se stavit na zámku, vybrat si snímek, který se vám nejvíce líbít, a svůj názor vyjádřit v informačním centru pomocí speciálního hlasovacího lístku.

Zde je deset nejlepších snímků, které organizátoři zařadili do finále. Jejich autory jsou Kateřina Štěpánová, Alena Urbanová, Sára Odložilíková, Jaroslav Vaculík, Jan Kučera, Jakub Ehrlich, Jana Ondruchová, Ladislav Horák a Alžběta Zdražilová. Prohlédněte si je, hlasovat však můžete pouze osobně přímo na zámku. Tři vítězové se mohou těšit na ceny, které věnovalo město Holešov. 

Soutěž je součástí projektu, který letos v zimě pro veřejnost vyhlásilo Městské kulturní středisko Holešov. Lidé měli fotografovat Holešov a okolí. Kromě široké veřejnosti se zapojili také studenti holešovského gymnázia. Během několika měsíců se na zámku sešlo téměř dvě stě snímků, ze kterých vznikla soutěžní výstava. Omezené prostory arkád vhodné pro vystavování však nedovolily odprezentovat naráz všechny vybrané fotografie. Proto se výstava v polovině května aktualizovala.a vystavené fotky vyměnily za nové.

Pokud jste tedy již výstavu viděli a vydáte se na ni znovu, čekají na vás nové "pohledy" na naše krásné město a jeho okolí.

Za realizační tým Dana Podhajská

 

Deset amatérských fotografií, které bojují o první tři místa.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star