Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Pět z vás vyhrálo tričko Poznávej se a další ceny

Městské kulturní středisko Holešov gratuluje pěti výhercům, kteří byli vylosováni v rámci letní soutěže výstavy Poznávej se. Soutěžili o holešovské tričko a magnetku s mottem výstavy, vstupenku do iQLandie Liberec a rodinné vstupné na výstavu Vojtěch Kubašta Geniální ilustrátor.

Jedna výhra putovala Českou poštou až do Ostravy, druhá do Kroměříže a tři do Zlína. Jednou z majitelek se stala paní Marie Fazla, která nám po obdržení balíčku poslala dopis a fotografii ve výherním tričku: "Velmi děkuji za zaslanou výhru, jsem spolu s dětmi výhrou velmi potěšena. Text trička je úžasný a pravdivý, tričko se zařazuje mezi mé nejoblíbenější. Na výstavu (pozn. Vojtěcha Kubašty) se těšíme. Zároveň Vám v příloze zasílám fotografii".

Soutěž se konala v předsálí výstavy Poznávej se. Účast podmínilo vyplnění jednoduchého dotazníku, který realizačnímu týmu přinesl důležité marketingové údaje. Sesbírané dotazníky se po dvou měsících vyhodnotily a z výsledků mimo jiné vzešlo, že nejvíce lidí dorazilo ze Zlínského kraje (ze všech okresů), na druhém místě z Přerovska a Olomoucka, dále z Brněnska a Ostravska. Zajímavé také bylo, že se lidé o výstavě nejvíce dověděli mezi sebou, z plakátů a facebooku. Pokud uvedli, že to byla média, uváděli také rozhlas a Českou televizi.

Dotazník vyplnilo 844 návštěvníků z 5661 lidí, kteří na výstavu zavítali.

Dana Podhajská

Výherkyně Marie Fazla v tričku Poznávej se a ceny, které výherci od Městského kulturního střediska dostali.      

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star