Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

3Bobule v letním kině Holešov

Městské kulturní středisko Holešov 20. srpna mimořádně zařazuje do programu zámeckého letního kina českou komedii 3Bobule.

Film vstoupil do kin 25. června a následujících sedm dní se na něj přišlo podívat 50 tisíc diváků. Měsíc po premiéře překročil hranici 140 tisíc diváků a stal se nejnavštěvovanějším filmem českých biografů. 

Třetí pokračování Bobulí napsali Matěj Podzimek a Tomáš Vávra, režie se ujal Martin Kopp. Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy. Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní. Honza se za dramatických okolností po letech setkává s kumpánem Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se nadšeně hrne do návštěvy Moravy, aby pomohl se sklizní, které samozřejmě vůbec nerozumí. Zatají přitom Honzovi, že svého pubertálního syna Kubu, který cestuje s nimi, unesl, a k tomu utíká před dluhy, které stihl nasekat za dobu, co se neviděli. Honza s Klárou mají sami problémů nad hlavu.... https://www.csfd.cz/film/747730-3bobule/prehled/

Zámecké kino promítne 3Bobule ve 21 hodin. Vstupné je 129 Kč, koupíte on-line na www.holesov.info osobně v MIC Holešov nebo na místě před projekcí.

V případě deště se film hraje v kině Svět.

Dana Podhajská

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star