Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Měníme časy prohlídkového okruhu

Městské kulturní středisko Holešov mění časy prohlídkového okruhu zámkem. Od úterý 30. června 2020 se na vás naši průvodce budou těšit v časech

9, 10.30, 13, 14.30 a 16 hodin

1. července startuje prázdninová turistická sezona v zámecké kovárně. Navštívit ji můžete od úterý do neděle od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin. Průvodce vás pozve do světničky kovářovy rodiny a podíváte se také do kovářské dílny. Od pátku 10. července začnou také pravidelné ukázky kovářské práce se Stanislavem Marconěm. Kováře při práci uvidíte každý prázdninový pátek a sobotu od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin. Tyto ukázky jsou součástí vstupného na prohlídku kovárny, ale mírně zvednou cenu. Kombinace pátečních a sobotních ukázek kovářské práce s prohlídkou historické kovárny stojí 50 Kč, snížené vstupné 35 Kč.

Prohlídky Šachovy synagogy se konají od úterý do neděle v každou celou hodinu (9, 10, 11, 13, 14, 15, 16 h). Po prohlídce se s průvodcem můžete podívat také do obřadní síně židovského hřbitova, kde se do konce srpna koná výstava Polin - Židé v republice mnoha národů.

Více informací k prohlídkovým okruhům i jejich kombinacím najdete na www.holesov.info.

Dana Podhajská

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star