Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Desátá Holešovská Regata se uskuteční až příští rok

HOLEŠOVSKÁ REGATA přesunutí 2020 – 2021: pro majitele zakoupených vstupenek

S ohledem na aktuální situaci a s ní spojená platná opatření vlády a ministra zdravotnictví ČR jsme nuceni oznámit, že Desátá Holešovská Regata je letos zrušena, uskuteční se až v roce 2021.

V pátek 18.6.2021 vystoupí na Regatě ČECHOMOR, SUPPORT LESBIENS a večerní queenovská show jednoho z nejlepších světových revivalů QUEENIE.

V sobotu 19.6.2021 vystoupí MAREK ZTRACENÝ, NO NAME, VOJĚCH DYK & B-SIDE BAND, MŇÁGA A ŽĎORP plus programové novinky, tradiční přehlídka plavidel, přejezd lávky a bohatý doprovodný program.

Vstupenky doposud zakoupené v předprodeji platí i pro příští rok 18. a 19. 6. 2021.

(páteční platí na pátek i za rok, stejně jako sobotní na sobotu, nebo permanentka na oba dny)

Budeme všem majitelům vstupenek velmi vděční, pokud nás v této nelehké situaci podpoří a ponechají si letošní vstupenky na příští rok. Všechny, kteří tak učiní, rádi pozveme příští rok na Regatě na první pivo Zubr nebo na Kofolu zdarma!

Pokud z jakéhokoliv důvodu bude někdo trvat na tom, že vstupenku si ponechat nechce:

Vstupenky je možno vrátit DO 30.12.2020 v místě jejich zakoupení, z vrácené ceny vstupenky budou odečteny „servisní poplatky“ (4-7% z ceny dle prodejce a typu vstupenky), které náleží prodejcům (případ, kdy pořadatel dle všeobecných obchodních podmínek akci nezruší, ale stanoví náhradní termín, který majitel vstupenky nechce využít).

Vracení vstupenek probíhá na příslušné pobočce, kde byla vstupenka zakoupena, nebo v případě nákupu přes internet u Ticketportalu na reklamace@ticketportal.cz a u GoOutu na info@goout.cz

V případě nejasností se obraťte na kancelář Agentury Velryba: lenka@velryba.cz

Regata

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star