Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

XVIII. Letní iluze 25. 6. – 4. 10. 2020

Městské muzeum a galerie Holešov připravuje osmnáctý ročník tradiční výstavy obrazů, grafik, plastik, užitého umění, fotografií a rukodělných výrobků nejen holešovských výtvarníků. Letní iluze se letos konají od 25. června do 4. října 2020. Srdečně zveme k účasti všechny autory, kteří mají chuť a zájem svá díla prezentovat na veřejnosti.

Zámek Holešov bude jejich práce a výrobky přijímat od 4. do 7. června 2020 vždy od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin v prodejním stánku výstavy Poznávej se (zadní část galerie, 1. patro). Výtvarná díla budou přijata oproti předávacímu protokolu. Po 7. červnu, kdy už bude znám rozsah děl, začne příprava instalace výstavy a instalace samotná. Po tomto datu již nebude možné přijímat další práce. Případné dotazy směřujte na emailovou adresu podhajska@mks-holesov.cz nebo na telefonní číslo 739 245 461.

Letní iluze se každoročně těší velké pozornosti vystavujících i návštěvníků právě proto, že poskytují příležitost umělecky se vyjádřit a svou práci prezentovat. Tradičně představují pestrou nabídku umění od trojrozměrných exponátů ze skla, keramiky a kovu, přes grafiku, fotografie, malbu až po rukodělné výrobky autorů nejen z Holešova, ale také například z Kroměříže, Fryštáku a Bystřice pod Hostýnem. 

Dana Podhajská


 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star