Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Fotografie z Indonésie

Městské kulturní středisko Holešov připravuje výstavu fotografií Milana Cahy Tváře Indonésie. Výstava by měla být otevřena 8. dubna v arkádách zámku a to až do 12. července. Bude volně přístupná podle otevírací doby památky, tedy denně od úterý do neděle od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin.

Výstava je pojata ve třech rovinách – snímky tváří lidí, zvířat a krajiny, celkem jich bude třicet pět. Fotograf, potápěč, průvodce a cestovatel Milan Caha pořídit fotografie během třinácti let, kdy cestoval po Indonésii, navštívil Jávu, Sumatru, Celebes, Bali, Komodo, Flores, Alory a další ostrovy. Zejména Nusa Penida se mu stal druhým domovem. V Indonésii několik let také pracoval, například jako průvodce, správce resortu a jako stavby vedoucí na projektu ZOO Brno - záchranné stanice pro mořské želvy.

 

Místo vernisáže byla na 7. dubna plánována úvodní beseda s cestovatelem. Kvůli aktuálním událostem v České republice se zrušila. Pokud se situace změní a ministerstvo vnitra během jara povolí pořádání akcí, MKS Holešov bude hledat náhradní termín konání. (dap)

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star