Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Show s hokejisty PSG Zlín, Radiem Zlín a MKS Holešov

Blíží se sobotní Show s hokejisty PSG Berani Zlín, Radiem Zlín a MKS Holešov. Na zámeckém kluzišti tentokrát přivítáme hráče Jakuba Ference, Martina Novotného a Jana Dufka. Moderátorkou odpoledne bude Hanka Srncová z Radia Zlín.  

Show začne ve 13 hodin. Po krátkém úvodu a rozhovorech se zlínskými extraligovými hráči začne první aktivita – střelba na branku. Děti si mohou vyzkoušet nájezd a střelbu. V cestě jim budou stát právě zkušení Berani.

Následovat bude moderovaná volná jízda, můžete se přidat k hokejistům, zabruslit si s nimi, vyzkoušet hokejové finty a vyfotografovat se.

Krátce po 14 hodině moderátorka uvede další aktivitu – Mrazíka s hokejisty. Vašim úkolem bude ujet hokejistům - Mrazíkům a nenechat se zmrazit.

Hokejová „honička“ naváže na soutěž Radia Zlín o ceny. Pokud znáte odpověď například na otázku, kdo nejčastěji chytá za Berany nebo kdo je jejich kapitánem, můžete získat prima odměnu.

O půl třetí se program přesune z ledové plochy do promo stanu Radia Zlín a začne autogramiáda. Z hisotrie této akce víme, že hokejisté už podepisovali ledasco, i paži svého skalního příznivce, nicméně k dispozici pro vás budou podpisové kartičky se jmény hráčů. Chceme jen upozornit veřejnost, aby se před přesunem do stanu přezula z bruslí do bot.

Show s hokejisty skončí kolem 15 hodiny.

Zlínské Berany Jakuba Ference, Martina Novotného a Jana Dufka čeká v sobotu na holešovském kluzišti premiéra, neboť zlínský hokejový klub se každoročně snaží vyslat jiné hráče. V minulých letech to byl například Tomáš Fořt, Jakub Herman, Martin Matějíček a Michal Popelka.

Hokejová show začala se startem zámeckého bruslení v Holešově. Poprvé se konala v únoru 2017 a od počátku u toho stáli dva pořadatelé – Městské kulturní středisko Holešov a jeho mediální partner Radio Zlín.  Cílem akce je pobavit regionální příznivce hokeje a zviditelnit holešovské kluziště. Díky za technické zázemí Technickým službám Holešov, které opozorňuji na sobotní změnu provozní doby kluziště. Pouze 15. února to bude takto:

veřejné bruslení 10- 12 a 15 – 20 h

úprava ledu 12 - 13

Show s hokejisty 13 – 15 h

  

Vstup na show je zdarma.

Za MKS Holešov a Radio Zlín Dana Podhajská

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star