Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Simona Stašová a Petr Nárožný jako žhaví milenci v kině Svět

Simona Stašová a Petr Nárožný se stali mimořádnými hosty Holešova. Ve čtvrtek večer zahráli v kině Svět komedii Poslední ze žhavých milenců. Excelentní výkony pánů herců ocenilo publikum dlouhým potleskem ve stoje a potěšení byli také umělci, kteří v soukromí působí nenápadně a skromně.

Městské kulturní středisko se již delší dobu pokoušelo koupit představení se Stašovou. Jednání však opakovaně ovlivňovala skutečnost, že Holešov nesplňuje technické podmínky agentury. Úspěch přišel až s komedií o stárnoucím ženatém obchodníkovi odhodlanému k první nevěře, které jsme mohli včera večer vidět. V jednání se slavnou herečkou je přitom již další představení a to na podzim letošního roku. Jedná se o Skleněný zvěřinec.

Pražští herci zahájili v Holešově divadelní sezonu velmi dobře, další kvalitní představení jsou však ještě před námi. 26. června vystoupí na zámecké nádvoří Rychlé šípy ze Slováckého divadla v Uherském Hradišti. Vstupenky jsou již v předprodeji v MIC Holešov a on-line na www.holesov.info. Musica Holešov připravuje na 6. července Prodanou nevěstu ze Slezského divadla v Opavě. Opera se bude konat v zámeckém parku. O dalších představeních pro naše publikum kulturní středisko vyjednává také s Městským divadlem Zlín. O výsledcích budeme veřejnost informovat na www.holesov.info.

Mgr. Dana Podhajská  

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star