Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Zlínští Berani opět v Holešově

Již počtvrté si hokejisté zlínské hokejové extraligy zabruslí s veřejností na atraktivní ledové ploše v zámecké zahradě v Holešově. Akce se koná 15. února od 13 hodin a od roku 2017 se koná počtvrté v pořadí. Cílem je pobavit regionální příznivce zimních sportů a zviditelnit holešovské kluziště. Toto sportovní odpoledne opět vzniklo ve spolupráci Městského kulturního střediska Holešov a s mediálního partnerem Radiem Zlín. Vstup je zdarma.

V sobotu patnáctého února se můžete těšit na soutěž ve střelbě na bránu, autogramiádu a osobní setkání s hokejovými hvězdami. Zábavným odpolednem provedou moderátoři zlínského rádia a připraveny pro vás budou také podpisové kartičky s fotkami hráčů.  Kteří konkrétně to budou je zatím v jednání s manažery klubu. V minulých letech si s Holešově nicméně zabruslil Tomáš Fořt, Jakub Herman, Tomáš Štůrala, David Šťastný a Jakub Ferenc.

Zámecké kluziště v Holešově se těší skutečně vysoké návštěvnosti. Kluziště má velmi dobré zázemí, nabízí k pronájmu hrazdičky, hokejové brány a dětské brusle do velikosti 36.

PROVOZNÍ DOBA MĚSTSKÉHO KLUZIŠTĚ 2020

PO, ÚT, ČT a PÁ       12 – 18 h

ST                               12 – 20 h (od 14 do 15 h přednostně s hokejkami)

SO a NE                     10 – 14, 15 – 20 h

pronájmy hokej

PO, ÚT, ČT a PÁ       18.30 – 21.30 h

SO a NE                       7.30 – 9.30 h

PONDĚLÍ- PÁTEK DOPOLEDNE PRONÁJMY PO PŘEDCHOZÍ OBJEDNÁVCE

TEL. OBJEDNÁVKY PRONÁJMŮ POUZE V PRACOVNÍCH DNECH, MINIM. 1 DEN PŘEDEM V DOBĚ OD 8 – 14 HOD NA TEL. 734 878 711

 

Za MKS Holešov Mgr. Dana Podhajská

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star