Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Zámek Holešov ukončí sézonu 26. října

 

Drahé kameny ze zámku: Zámek Holešov ukončí sezonu putovní hrou za polodrahokamy

 

Zámek Holešov tradičně uzavře sezonu programem pro rodiny s dětmi. 26. října ve 14 hodin otevře pohádkový okruh, který veřejnost provede zámkem, zámeckou zahradou, hvězdárnou, kovárnou, synagogou a obřadní síní židovského hřbitova. Lidé na jednotlivých stanovištích potkají historické postavy, které v Holešově mohly žít nebo které patří do pohádek. Hra vyvrcholí ve Velkém sále na zámku. Královská rodina všechny soutěžící odmění skutečnými polodrahokamy.  

Souběžně s putováním vystoupí na nádvoří Biskupští manové z Kroměříže a v zámeckých arkádách se bude konat řemeslný jarmark. Uzavírání sezony Drahé kameny za zámku začína ve 14 hodin, vstupné je 80.- dospělí, 40.- děti od 3 let.

 

Zahájení i ukončení sezon na holešovském zámku v duchu aktivního společenského programu pro celé rodiny je tradicí, jen téma se každý rok mění. Účast veřejnosti bývá velmi vysoká. Městské kulturní středisko Holešov loni připravilo dvě velké pohádkové akce, na začátku sezony přišlo tisíc šest set lidí, loni v říjnu na závěr sezony rekordních dva tisíce lidí.

Více informací k průběhu a podmínkám hry kulturní středisko zveřejní na webových stránkách www.holesov.info, facebooku @mksholesov, webových stránkách města Holešov a v říjnovém vydání Holešovska.

Vstupenky na Drahé kameny ze zámku jsou již v předprodeji v MIC Holešov.

Dana Podhajská 

 

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star