Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Výstava regionálních výtvarníků – XVII. Letní iluze 2019

Vážení spoluobčané a příznivci výtvarného umění,

na Zámku Holešov se uskuteční již XVII. ročník tradiční souhrnné výstavy regionálních umělců z Holešova a regionu – Letní iluze.

Výstava potrvá od 28. 6. do 29. 9. 2019 v tzv. Zadní galerii 1. patra zámku. Slavnostní zahájení proběhne ve čtvrtek 27. 6. 2019 v 17:00 hod.


V případě zájmu aktivně participovat na letošním ročníku Letních iluzí a svá díla tak prezentovat (obrazy, grafiky, fotografie, plastiky či jiné netradiční výtvarné techniky), zašlete přihlášku na adresu Městského muzea a galerie v Holešově (při MKS Holešov, příspěvková organizace) elektronickou formou na e-mailovou adresu
dorazin@mks-holesov.cz nebo galerie@mks-holesov.cz. Přihláška by měla obsahovat seznam vystavovaných děl (název, technika, rok vzniku) a krátký životopis autora zaměřený na uměleckou činnost (přehled výstav, vztah k tvorbě, či další zajímavé informace).


Díla můžete po předchozí domluvě nosit na zámek od čtvrtka 20. 6. 2019 – do pondělí 24. 6. 2019. Více informací na tel. +420 734 422 069 či e-mailové adrese dorazin@mks-holesov.cz.

Tým MKS Holešov a jeho složky Městského muzea a galerie Holešov

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star