Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Charitativní běh pro zdraví podpořil nákup invalidního vozíku pro holešovské seniory

Město Holešov a Městské kulturní středisko Holešov děkuje všem, kteří se v sobotu 13. dubna i přes nepřízeň počasí zapojili do charitativního Běhu pro zdraví a podpořili nákup invalidního vozíku pro Centrum pro seniory Holešov. Zaběhat si přišlo padesát skalních účastníků a ze startovného bylo vybráno pět tisíc korun.

Běh začal ve 14 hodin během rodičů s dětmi na 300 m, po něm následoval hlavní pětikilometrový běh, který vedl z náměstí přes zámeckou zahradu, oboru do Dobrotic a zase zpět. Všechni účastníci dostali originální medaili a občerstvení.

Charitativní běh pro zdraví se v Holešově poprvé konal loni 7. dubna, kdy přišlo podpořit zdraví jiných i vlastní 175 běžců od malých dětí až po seniory. Vybralo se sedmnáct a půl tisíce korun, které putovaly na podporu dětského oddělení ORL Kroměřížské nemocnice.

Běh pro zdraví 2019 i 2018 připravilo město Holešov ve spolupráci Městského kulturního střediska Holešov a Night Trail Run Rusavská sportovní z.s. Rusava. Děkujeme Night Trail Run za přípravu a organizaci druhého ročníku.

Za MKS Holešov Dana Podhajská

 

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star