Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Vydařený zdravý den 13. dubna 2019

Tradiční Den pro zdraví se 13. dubna konal v aule 3. Základní školy Holešov a přinesl příjemné dopoledne plné tipů, zdravých rad, receptů, ochutnávek, setkání i možností prověřit si, jak na tom vlastně jsme. Letos se konal již dvanáctý ročník v pořadí.

 

„Návštěvníci si mohli nechat změřit tlak, cholesterol, určit krevní skupinu, tělesný tuk a tak dále. S lektory Vyšší policejní školy a Střední policejní školy Ministerstva vnitra v Holešově a Místní organizací Českého červeného kříže Holešov jsme připravili také ukázky první pomoci,“ řekla Jana Slovenčíková z Městského kulturního střediska Holešov. 

 

Holešovský Den zdraví nabídl také také Pohádkovou stezku „zdravíčko“ pro děti, společné tvoření a populární prodejní nabídku zboží podporující zdraví a zdravý životní styl. V jídelně probíhala ochutnávka zdravých jídel. Zájemci se mohli dovědět více také o čínském cvičení těla Falun Dafa. Své služby odprezentovala i Charita Holešov.

 

Den pro zdraví 2019 připravilo město Holešov ve spolupráci Městského kulturního střediska Holešov se 3. Základní školou Holešov a Vital life centrem zdraví. Díky všem složkám za pomoc při organizaci akce.

Dana Podhajská

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star