Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Den pro zdraví 13. 4. 2019

Den zdraví je již tradiční akcí jarního Holešova. Letos se koná 13. dubna a je to dvanáctý ročník v pořadí.

 

„Návštěvníci si mohou nechat udělat osobní diagnostické měření tlaku, cholesterolu, určení krevní skupiny, tělesného tuku a tak dále. Kromě toho si vyzkouší první pomoc spolu s lektory Vyšší policejní školy a Střední policejní školy Ministerstva vnitra v Holešově a Místní organizace Českého červeného kříže Holešov,“ řekla k chystané nabídce Jana Slovenčíková z Městského kulturního střediska Holešov. 

 

Holešovský Den zdraví nabídne také Pohádkovou stezku „zdravíčko“ pro děti, společné tvoření „Zrcadlo snů, radosti a přání“ a populární prodejní nabídku zboží podporující zdraví a zdravý životní styl. 

 

Lidé si mohou také zacvičit a meditovat, seznámit se s novými pohybovými aktivitami a  zdarma ochutnat zdravou kuchyni. Novinkou letošního ročníku bude přednáška o možnostech sociální péče o seniory. Své služby odprezentuje také Charita Holešov.

 

Den pro zdraví 2019 připravilo město Holešov ve spolupráci Městského kulturního střediska Holešov se 3. Základní školou Holešov a Vital life centrem zdraví.

 

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star