Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

V sobotu si s vámi zabruslí zlínští hokejisté

Tisková zpráva ze dne 15. února 2019

 

Show s hokejisty PSG Berani Zlín

 

Již potřetí si hokejisté zlínské hokejové extraligy zabruslí s veřejností na atraktivní ledové ploše v zámecké zahradě v Holešově. Akce se koná v sobotu 16. února od 13 hodin do 15 hodin.

Do Holešova dorazí Tomáš Fořt, Jakub Herman a Tomáš Štůrala, kteří si s vámi zabruslí i zasoutěží. Těšit se můžete na střelbu na bránu, ledovou honičku na bruslích, vědomostní test a autogramiádu. Hokejové hvězdy se s vámi samozřejmě i vyfotografují. Zábavným odpolednem  provedou moderátoři zlínského rádia a připraveny budou také podpisové kartičky s fotkami hráčů. 

Show s hokejisty PSG Berani Zlín se v zámecké zahradě v Holešově koná od roku 2017. Cílem je pobavit regionální příznivce zimních sportů a zviditelnit holešovské kluziště. Toto sportovní odpoledne opět vzniklo ve spolupráci Městského kulturního střediska Holešov a jeho mediálního partnera Radia Zlín a vstup je zdarma.

 

Zámecké kluziště je tuto zimu v provozu již od 22. prosince. K 14. únoru přišlo již 6300 lidí včetně 420 žáků organizovaných školami. 84 hodin provozu patřilo jen hokejovým pronájmům.

 

Kluziště bude fungovat do konce února. Zda bude v provozu ještě začátkem března, o tom rozhodne především počasí.

 

Dana Podhajská  

zmenseno.jpg

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star