Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Taneční závěrečná 14. a 15. prosince

Taneční závěrečná 14. a 15. prosince: ve Velkém sále tančilo 120 mladých lidí  

 

Sto dvacet mladých slečen a chlapců oděných do krásných večerních toalet se o víkendu 14. a 15. prosince zúčastnilo taneční závěrečné, která uzavřela podzimní běh tradičních tanečních kurzů. Ty se v reprezentativních prostorách holešovského zámku konají každý rok již od jeho znovuotevření po rekonstrukci.

  

Podle Jany Slovenčíkové z Městského kulturního střediska Holešov byl letošní kurz již jedenáctý v pořadí a frekventanty tvořily dvě velké skupiny studentů - první z holešovského gymnázia a druhá ze střední policejní školy. „Uvažujeme o pokračovacím kurzů. Pokud bude zájem, otevřeme jej druhou středu v lednu,“ dodává.    

 

Kurzy probíhají ve spolupráci s Taneční školou A+A Mědílkovi vždy od září do prosince, ale intenzivně se připravují celý rok.  Je o ně velký zájem, stejně tak, jako o závěrečný večer, který musí být z kapacitních důvodů rozdělený na dva dny. Malou třešničkou na dortu je skutečnost, že na večerech hraje živá hudba. Již poněkolikáté to je skupina Quatro.

 

Městské kulturní středisko Holešov děkuje nejen mladým, kteří měli chuť naučit se tančit, ale také rodičům za nezbytnou podporu. Těšíme se na vás zase za rok.

 

Za MKS Holešov Dana Podhajská 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star