Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Jarní divadelní řada 2019

Městské kulturní středisko Holešov zahajuje speciální vánoční předplatné Jarní divadelní řady 2019.

14. února a 2. dubna nabízí komedii Kolega Mela Gibsona s Martinem Trnavským a Tchýně na zabití s Martinem Krausem, Annou Kulovanou, Lucií Zedníčkovou a Danou Homolovou v hlavní roli za zvýhodněných 600 Kč. Akce platí jen do 31. 12. 2018 a sleva činí 130 Kč.
Jednotlivé vstupenky se dají zakoupit do konání akce za ceny:
Kolega Mela Gipsona 380 Kč a Tchýně na zabití 350 Kč.... dohromady 730 Kč.

Obě představení se budou hrát v kině Svět a začnou v 19 hodin.

Martin Trnavský se do Holešov vrací po roce a tentokrát v komorním příběhu jednoho herce Kolega Mela Gibsona. Hlavní hrdina - druhořadý herec provinčního divadla - je zatčen za loupežné přepadení banky a vyslýchá jej policie. Během necelé hodiny a půl povypráví svůj příběh, během něhož se dozvíme nejen o pohnutém hereckém a osobním životě, ale i příběh, jak se jednou v letadle setkal s Melem Gibsonem. Tato ONE MAN SHOW je představením Divadelního spolku Frída, které letos na jaře v Holešově hostoval s Barborou Munzarovou a Martinem Trnavským v komedii Rošáda.

Tchýně na zabití je tradiční situační komedie o vtazích mezi tchýní a zetěm, snachou a tchýní, matkou a dcerou, synem a matkou, mezi mladými manžely a tchýněmi samotnými. Řachandu, při které divák zanechá starosti doma, k nám přiveze Agentura Fanny.

Dana Podhajská

vanocni-akce.jpg

   

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star