Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

III. soutěžní divadelní přehlídka Holešov 2018

Tisková zpráva ze dne 7. září 2018

 

V Holešově se uskuteční III. ročník soutěžní přehlídky amatérských divadel

 

Městské kulturní středisko Holešov připravuje třetí ročník soutěžní přehlídky amatérských divadelních souborů. Od 12. do 14. října se v kině Svět představí šest souborů z regionu.

 

Přehlídku zahájí v pátek večer místní D6 s Její pastorkyní. V sobotu dopoledne pokračuje program komedií Totálně šťastní Divadla Meteora Vsetín, odpoledne na ni naváže černá komedie Vrátila se jednou v noci Divadelního souboru Zdeňka Štěpánka Napajedla. Soutěžní sobota vyvrchlí třetí komedií Jeppe z vršku Divadelního souboru FOOR Hustopeče.  Holešovskou divadelní přehlídku uzavřou v neděli dopoledne herci Divadelního spolku Kroměříž s komedií Na útěku a po obědě děti s dětského souboru Mimoni MěKS Kojetín s veselou pohádkou Skópá Barka.

 

Divadelní přehlídla vznikla ve spolupráci MKS Holešov a Divadla 6. května Holešov za finanční podpory města a její oranizatoři se shodují, že cílem je podporovat ochotnickou tradici ve městě. Veřejnost se nejenže může přijít podívat na jednotlivá vystoupení souborů, ale může se také zapojit do hodnotící debaty poroty, které se koná po každém představení.  Letos v porotě zasedne Karel Polišenský, Iva Mikulová, Pavel Gejguš a Pavel Petr Procházka.

 

Holešovská divadelní přehlídka je soutěžní, ale nepostupová. Vstupenky na jednotlivá představení nebo permanentky na celé tři dny lze zakoupit na MIC Holešov nebo on-line přes webové stránky MKS Holešov www.holesov.info. Zde najdete také časový program přehlídky.

 

Za MKS Holešov Dana Podhajská  

Program přehlídky najdete zde divadlo-plakat-a2-page-001.jpg

divadlo-a4-barka-k-tisku-page-001.jpg

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star