Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Bikemaraton Drásal 30. 6. a 1. 7. 2018

Nejstarší a nejtěžší závod české horské cyklistiky Bikemaraton Drásal slaví letos 25. výročí a k tomu zámek Holešov a jeho zahrada neodmyslitelně patří. 

Přinášíme vám sestřih nejzajímavějších nebo možné i nejemotivnějších okamžiků uplynulých hodin. Byla radost se na to dívat a být součástí. Holešovskému parku s dominantou krásně zrekonstruovaného barokního zámku prostě kola a cyklisté sluší. 

Během pátku jste se registrovali a během soboty část z vás vyrazila na dvě nejtěžší trasy - dvě stě osm kilometrů dlouhého Force Obra a sto sedmnáct kilometrů dlouhou UCI trasu A. Vítězem obra je Jan Jobánek, vítězem trasy A Pavel Boudný. Nejrychlejší ženou se stala Slovinka Blaža Pintarič. Souběžně s těmito závody probíhaly dopoledne závody pro děti. Soutěžili nejmenší na odrážedlech až po třináctileté juniory. 
Zámek Holešov gratuluje vítězům a smekáme klobouk před všemi, kteří se na na závody vydaali. Všechny registrované závodníky jsme ocenili speciálními vouchery na naše výstavy. Doufáme, že jste si je užili a kromě sportovního srdce potěšili také ducha ;-).

Dana Podhajská

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star