Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Tisková konference k Holešovské regatě 16. 4. 2018

Tisková konference k Holešovské regatě 16. dubna ve Zlíně odstartovala poslední dva měsíce příprav před vypuknutím dvoudenního rodinného festivalu.

Letošní hvězdy jsou jasné - v pátek 22. 6. Chinaski a Mirai, v sobotu 23. 6. Milan Peroutka s kapelou Perutě, David Koller, Mig21, Lenny, Polemic, BSP a další. Přehlídky plavidel, přejezd vodní lávky a doprovodný program je tradicí. Co však letos veřejnost jistě překvapí, bude vojenské historické ležení napoleonských vojsk.

"Chceme si hravou formou připomenout historii, která prošla i okolím Holešova," prozradil ředitel pořádající Agentury Velryba Michal Žáček. 

Na zámeckých loukách v areálu festivalu se také budou prohánět parkouristé a pokud to dovolí počasí, seskočí i parašutisté. Ve finále sobotního večera se lidé mohou těšit na překvapení, které ovšem Agentura Velryba nechce předem prozradit. 

Starosta Holešova Rudolf Seifert pochvalil Agenturu Velryba a sám za sebe řekl, že se na festival těší. Především na napoleonské vojáky. "V souvislosti s regatou byly z počátku určitě starosti, ale tyto časy jsou dávno pryč. Agenturu Velryba považuji za nejdisciplinovanějšího pronájemce zámeckých zahrad. Jediné, co teď ještě musíme vyřešit, je dostatek parkovacích míst," dodal Rudolf Seifert. 

Vstupenky jsou již v předprodeji od prosince 2018 za zvýhodněnou cenu, ta však platí pouze do konce května. "Vstupné na festival samotný jsme byli nuceni letos mírně zvýšit. Přesněji řečeno ceny u dospělých vstupenek. Ty dětské jsme naopak zlevnili tak, aby vstupné pro celou rodinu nebylo příliš velkou zátěží," uvedl Žáček.

Vstupné Holešovská regatě 22. - 23. 6 . 2018 platné do 31. května:

pátek dospělí 450 Kč/ pátek děti 250 Kč
sobota dospělí 450 Kčú sobota děti 250 Kč

pernamenta dospělí 750 Kč/ pernametka děti 400 Kč

Městské kulturní středisko Holešov v sobotu 23. 6. otevře výstavní sály a nabídne poloviční vstupné. Veřejnost může zavítat do zámku a prohlédnout si výstavu Joži a Františka Uprkových a interaktivní výstavu pro celou rodinu Bzzukot, která přiblíží život včel a jejich společenství.

 

Dana Podhajská

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star