Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Pohádky otevřely sezonu na zámku v Holešově

Zámek Holešov otevřel v sobotu 14. 4. sezonu 2018.  Jeho Pohádkový zámek navštívilo rekordních 1600 lidí.

Tým Městského kulturního střediska Holešov děkuje všem svých příznivcům a jejich podpory si nesmírně váží. Děkujeme také všem dobrovolníkům, kteří nám  pomohli. Byli mezi nimi dospělí i děti ze ZUŠ Holešov, 3. Základní školy Holešov a její absolventi. Bez jejich přispění by pohádky nebyly těmi strávnými pohádkami. 

Pohádkový zámek začal v 15 hodin, byl zaměřený především na rodiny s dětmi. Malí i velcí návštěvníci mohli volně procházet barokními prostorami přízemí a prvního patra, putovat po stanovištích, plnit úkoly a užívat si krásnou dubnouvou sobotu. Za odměnu na ně v sala terreně čekala princezna, hrabě, rytíř a šermíř s pohádkovými diplomy.

Na nádvoří bylo hojnost občerstvení a opravdových dobrot, ve Velkém sále klaun s balonkovou show. Děti samozřejmě uchvátil, nadšeně soutěžily a tleskaly. 

Tatínek Antonín Kubinda na facebooku MKS Holešov k sobotě napsal: "Mam dcerku 1r. a 4mes., byla nadšená. Pohádkové postavy zaručeně poznala, nemohla se zapojit do všech her, jenže stejně do všeho šla svým způsobem ohledně věku. Byla aktivní i do rozcvičky z klaunem a černé divadlo zvládla. Směr prohlídky jsme zvládli, museli jsme výtahem, tak jsme šli od konce, pohoda a na konci to udělení diplomů taky super. Na pohádkový les v Kaminkach to nemá, pokud nebudu hnidopich. Malá si to užila a mě jako na dospělém bylo, abych ji provedl a hlídal, aby se ji nic nestalo. Pokud bych to hodnotil očima dítěte, tak paráda a očima dospělého je tam ještě co zlepšovat a Vážení dospělí akce byla pro děti.."

Ještě jednou díky všem, kteří naši práci ocenili a užili si zámeckou sobotu. V sezoně 2018 se na váš těšíme a už pro vás chystáme zase něco pěkného...

Dana Podhajská

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star