Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Holešovská regata 2018

TISKOVÁ ZPRÁVA

REGISTRACE PLAVIDEL NA HOLEŠOVSKOU REGATU 2018 ZAHÁJENA

Zlín – 19.3.2018 Pořadatelé dalšího ročníku Holešovské Regaty zahájili dnes registraci posádek do oblíbené soutěže netradičních plavidel. Ta se opět uskuteční během hlavního festivalového dne – v sobotu 23. června.

Soutěžního klání se může zúčastnit maximálně 25 plavidel a s téměř železnou pravidelností bývá velmi rychle naplněna.

Z recese se za uplynulých sedm ročníků stala přehlídka nádherných výtvorů, které stavitelé připravují několik měsíců, čehož si náležitě považujeme. Proto i letos, kromě prémií vítězným plavidlům, budeme finančně přispívat všem soutěžícím posádkám,“ uvádí Michal Žáček, ředitel pořádající Agentury Velryba.

Do odborné poroty opět zasednou zajímavé osobnosti a hodnotit budou především schopnost plavidla plavat a manévrovat na hladině vodního kanálu, originalitu a prezentaci posádky. Vítězné plavidlo budou volit i návštěvníci festivalu, formou sms-hlasování vyberou vítěze Ceny diváků.

Pořadatelé upozorňují, že není povolen jakýkoliv motorový pohon. Zájemci o registraci plavidel mohou vyplnit přihlášku přímo na webových stránkách festivalu www.holesovskaregata.cz , kde jsou uveřejněna i základní pravidla soutěže.

Osmý ročník festivalu Holešovská Regata se letos uskuteční ve dnech 22. - 23. června 2018 v zahradách zámku Holešov. Hlavní hvězdou pátečního večera bude kapela CHINASKI, diváci uvidí také oblíbenou skupinu MIRAI i kapelu PERUTĚ s MILANEM PEROUTKOU. V sobotu pak vystoupí DAVID KOLLER, MIG 21, LENNY, POLEMIC, BSP a další. Chybět nebude ani bohatý doprovodný program pro děti i dospělé – podrobnosti zveřejní organizátoři v dubnu.

Festival Holešovská Regata se stal za osm let své existence největším rodinným festivalem u nás, který navštěvuje na dvacet tisíc návštěvníků.

Informace o programu a vstupenkách na www.holesovskaregata.cz a FB profilu.

Petra Svěráková

mluvčí festivalu

foto Milan Salač

dsc-3358.jpg

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star