Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

Ivan Hlas zazpívá v Holešově

Tisková zpráva ze dne 11. října 2017

 

Ivan Hlas zazpívá v Holešově

 

 

Český zpěvák, skladatel a kytarista Ivan Hlas bude mít 19. října koncert na zámku v Holešově. V hudebním New Drive Clubu vystoupí od 20 hodin ve svým triem, které tvoří s violoncellistou Jaroslavem Nejezchlebou a Norbim Kovacsem.

 

Hlas zahraje své největší hity jako Malagelo, Karlín, Aranka umí hula hop nebo Miláčku, vrať se. Zároveň ale představí skladby ze svého posledního alba Krásnej dar, které se svým triem vydal loni.

 

Ivan Hlas se proslavil především písněmi k filmu Šakalí léta, za něž v roce 1993 dostal Českého lva. Je držitelem dvou cen Akademie populární hudby a autorem řady hitů, které doslova zlidověly. Vyrůstal v pražské čtvrti Hanspaulka, líhni proslulých dejvických kapel. Vyučil se knihkupcem a tuto práci nějakou dobu skutečně dělal. Poté vystřídal mnoho dalších zaměstnání, pracoval jako topič, dělník, pošťák, zelinář, kulisák a další. V roce 1968 založil školní skupinu The Mice a v roce 1971 společně s Janem Velebou Žízeň. Později založil a vedl skupiny Navi Papaya, Ivan Hlas a Nahlas. Hrál i s kapelou Yo Yo Band a Ondřejem Hejmou. Od roku 2005 vystupuje s excelentními muzikanty - kytaristou Norbim Kovácsem a violoncellistou Jaroslavem Olinem Nejezchlebou v Triu Ivana Hlase.

Vstupenky na koncert prodávám MIC Holešov.

zmenseno.jpg

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star