Cookie Consent by Free Privacy Policy website
EN / DE

V sobotu 8. dubna proběhne Den pro zdraví

Den pro zdraví pořádá Město Holešov, ve spolupráci s MKS Holešov, 3. ZŠ a odborným garantem je VITAL Life Holešov. Hlavním partnerem je firma Kuraray, mediálním partnerem je Kroměřížský deník a měsíčník Holešovsko.

Novinkou bude jednak Pochod zdraví pro celou rodinu od 14 hod. ze starostou města kolem Holešova s nordic Walking holemi, a také ukázky moderních pohybových aktivit s možností si zacvičit jako např. světová novinka ve cvičení – WOUDINK, aktivity FITMAMI a cvičení BŘIŠNÍ PEKÁČ, dětská LALI JÓGA, sebeobrana COBRA GYM, seznamte se! FALUNG GONG.

Další novinkou budou určitě potraviny BEZ OBALU, ekodrogerie – alchymie ekopraní, nový výživový směr – raw food a MIXIE.

Ze zajímavostí, které asi neznáte, to bude OM chanting – léčení zvukem, zklidnění, uvolnění, harmonizace těla i mysli, STROM PŘÁNÍ a také možnost si umlít svou mouku a upéct chleba.

V rámci programu se může každý návštěvník zaměřit na oblast svého zájmu - odborné přednášky (Ladislav Šíma – záhadná houba reishi a její účinky, Centrum Preventivní medicíny Brno, Ldislav Čapek – Co je dobré vědět a dělat pro své zdraví a Hana Sovišová – Kruh života), dále prezentace zdravého životního stylu, diagnostiku vlastního zdravotního stavu (měření glykémie, cholesterolu, určování krevních skupin, měření krevního tlaku, saturace krve kyslíkem, rozbor tělesné hmoty přístrojem TANITA (množství svalové hmoty, tuku, vody a minerálních látek), ukázky a vyzkoušení první pomoci, fyzioterapeutické pomůcky pro seniory, pohybové aktivity pro děti i dospělé. Zastoupení bude mít i kosmetické poradenství, zdravotní prevence a samozřejmě zdarma ochutnávky zdravé kuchyně a možnost zakoupení sortimentu na podporu zdraví.

Pro návštěvníky, kteří vyplní anketu, čeká možná pěkný dárek.

Akce je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro širokou veřejnost.  

Podrobný program ZDE.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star